Przedpokój jest wizytówką całego domu, a o domownikach mówi sporo, jak nie wszystko. Od progu jesteśmy w stanie określić panujący styl wnętrza, poziom estetyki ale również umiejętności organizacyjne gospodarzy.

Przygotowaliśmy dla Was 5 różnych aranżacji przedpokoju, które mamy nadzieję zainspirują Was do tworzenia pięknych przestrzeni od progu mieszkania.

Garderoba Do Przedpokoju Smart GF87

DUŻY FUNKCJONALNY PRZEDPOKÓJ- CZYLI JAKI

Przedpokój musi spełniać kilka funkcji jednocześnie. Poza rolą reprezentacyjną, jest przede wszystkim miejscem przechowywania naszej odzieży wierzchniej i butów. Dlatego elementami obowiązkowymi każdego funkcjonalnego przedpokoju są wieszaki na kurtki i płaszcze, stojak na buty, siedlisko oraz lustra. Najczęstszym rozwiązaniem w Polsce jest szafa wnękowa, która spełnia większość tych wymagań. A zastosowanie lustrzanych frontów dodatkowo powiększy przestrzeń. Jest to dobre rozwiązanie, niwelujące problem wkradającego się porannego chaosu. Wszystko schowane w szafie, dzięki czemu zawsze jest czysto . Osoby, które wolą postawić na więcej elegancji i charakter, powinny przyjrzeć się gotowym garderobom. Poza elementami obowiązkowymi mają także panele tapicerowane dodające wyjątkowego charakteru.

Garderoba Do Przedpokoju Smart GF83

MAŁY PRZEDPOKÓJ- JAKA ARANŻACJA DO MIESZKANIA W BLOKU

Nie jest regułą, że przedpokój w mieszkaniu w bloku musi być mały. Niestety w naszym polskim budownictwie, bardzo często tak właśnie jest. Poza rozmiarem, największe trudności, z którymi muszą zmierzyć się architekci, to nieustawność pomieszczenia oraz brak okien. Dlatego zdarza się, że „mały przedpokój, to duży problem”. Zobacz nasze nowoczesne garderoby do małego przedpokoju, które nie zajmują całej ściany, a jednocześnie pełnią wszystkie funkcje. Pamiętaj o dobrym oświetleniu, najlepiej z kilkoma różnymi źródłami światła a jeżeli masz taką możliwość, wybierz jednolitą podłogę do wszystkich pomieszczeń w domu. Rozwiązanie to powiększy optycznie pomieszczenia i wprowadzi więcej harmonii. 

Garderoba Do Przedpokoju Smart GF77

MIESZKANIE BEZ PRZEDPOKOJU

Jeżeli Twoje mieszkanie to otwarta przestrzeń, do której wchodzi się wprost przez drzwi wejściowe, to masz kilka ciekawych sposobów na rozwiązanie problemu miejsca dla kurtek i butów. Pierwsze rozwiązanie to użycie wnęki, która zwykle jest zaraz przy wejściu do mieszkania. Często wykorzystuje się ją do wstawienia w niej szafy wnękowej. Jeżeli nie masz takiej wnęki to postaw na modułowe szafki, które możesz powiesić w dowolnej konfiguracji. Całość uzupełnij o siedlisko pełniące rolę schowka. I obowiązkowo zamontuj lustra, które optycznie powiększą całość.

Co ciekawe w takich rozwiązaniach nie ma konieczności postawienia na jasne kolory. Tutaj obowiązuje zasada, że całość musi być dopasowana do kolorystyki i charakteru całego pozostałego wnętrza.

Nowoczesne Meble Do Przedpokoju F1 – Mat Połysk

JAK WYKOŃCZYĆ PRZEDPOKÓJ- DODATKOWE PORADY

Bez względu na to czy macie do dyspozycji mały czy duży przedpokój, warto przestrzegać kilku dodatkowych zasad, które nie zakłócą harmonii całego mieszkania.

Jeżeli szukasz rozwiązań, które optycznie powiększą pomieszczenie, postaw na jasne kolory ścian, lustra oraz gładkie ściany 

Wykorzystaj designerską moc organizerów na ścianę, które mogą przyjąć różne formy. Od skrzyneczek, półeczek, po artystyczne płaskorzeźby. 

Wybierz kilka punktów oświetlenia, które najlepiej spełni Twoje potrzeby. Od mocniejszego światła pozwalającego na poranne poprawienie makijażu przed wyjściem, po delikatne LEDY, które wskażą Ci drogę w nocy, bez budzenia domowników. 

Garderoba F73 Domi – biały mat / biały połysk

Pamiętaj, że większość naszych realizacji jest tylko maleńką podpowiedzią do tego, jak finalnie może prezentować się mebel. Niemalże każdy element można dowolnie konfigurować. Dlatego zapraszamy na naszą zakładkę https://prime-home.pl/produkty/garderoby/ po więcej inspiracji.