Międzynarodowa jakość

PRIME HOME POLSKA

Meble do domu i biura

Witamy w Prime-Home Polska, jesteśmy częścią firmy P.U. H PARTNER ANRALLOGIN RAFAŁ KAMIŃSKI, europejskiego lidera w branży meblarskiej i handlu od 2009 roku. Od tego czasu rozwinęliśmy się, by mieć ważną międzynarodową rolę w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce i Republice Czeskiej.

Nasza firma została stworzona, by pomóc naszym klientom w wykonaniu własnych niepowtarzalnych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb mebli. Specjalizujemy się w produkcji mebli do domu, biura i hotelu. W naszej ofercie mamy szeroką gamę produktów. Kolekcje są systematycznie powiększane o nowe wzory mebli, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów jak również dbamy o estetykę naszych wyrobów. Nasze produkty znalazły wielu zwolenników na zagranicznych wymagających rynkach, gdzie jakość produktu jest cechą priorytetową. Współpraca z najlepszymi firmami sprawia, że nasze meble są niebywale funkcjonalne i komfortowe.

Dzięki rzetelności i skrupulatności naszych pracowników dajemy gwarancję najwyższej jakości produktów na długie lata! Meble będą dostarczone naszym transportem lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Oczywiście istnieje też możliwość odbioru osobistego.

Dewizą naszej firmy jest zaoferowanie Tobie produktu o jakim marzysz, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Gwarantujemy najniższe ceny i błyskawiczny czas realizacji zamówień.

Wszystkie meble objęte są ochroną wzoru przemysłowego zgłoszonego do Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie.

Od 2009

Dzięki rzetelności i skrupulatności naszych pracowników dajemy gwarancję najwyższej jakości produktów na długie lata!

2009
ROK ZAŁOŻENIA
267595
SZCZĘŚLIWI KLIENCI
90
PARTNERZY
2
BIURA
41
CZŁONKOWIE ZESPOŁU
267598
REALIZACJE