Wczytaj więcej
Inspiracje, Porady, Przedpokój, Salon

Czarna ściana w mieszkaniu

Wyobraź sobie, że wracasz nocą do mieszkania, przekręcasz zamek w drzwiach, otwierasz je i widzisz… gwiazdy. Dużo gwiazd! Zaraz, zaraz! Przecież dopiero co byłeś na zewnątrz i raptem wypiłeś tylko dwie lampki wina. „Czy na pewno to moje mieszkanie?” – pytasz i odpowiedź znajdujesz, kiedy tylko po omacku natrafiasz na włącznik światła. Twoje kapcie, twój kapelusz i tak… Twoja ściana! Piękna, niepowtarzalna, czarna jak noc ściana w Twoim mieszkaniu.

Wczytaj wiecej

Wczytaj więcej
Inspiracje, Przechowywanie, Salon

Szafa idealna. Czyli sposoby na przechowywanie w domu.

Jest takie miejsce, w którym słychać bicie serca każdego domu. Spędzamy w nim połowę naszego życia. Drugą połowę poświęcamy na poszukiwania wygodnego łóżka, puchatych dywaników, fikuśnych poduszeczek,...

Wczytaj wiecej

Wczytaj więcej
Inspiracje, Porady, Salon

Jak urządzić mały salon – porady i wskazówki

„Mały salon to duży problem”. To zdanie bardzo często pojawia się na forach internetowych, poradnikach wnętrzarskich i na ustach ludzi, którzy stoją przed koniecznością urządzenia tego pomieszczenia.  Odważnie stwierdzamy,...

Wczytaj wiecej

Wczytaj więcej
Przedpokój

Jak urządzić funkcjonalny przedpokój – 5 inspirujących aranżacji

Przedpokój jest wizytówką całego domu, a o domownikach mówi sporo, jak nie wszystko. Od progu jesteśmy w stanie określić panujący styl wnętrza, poziom estetyki ale również umiejętności organizacyjne gospodarzy. Przygotowaliśmy dla Was 5 różnych aranżacji przedpokoju, które mamy nadzieję zainspirują Was do tworzenia pięknych przestrzeni od progu mieszkania.

Wczytaj wiecej

Wczytaj więcej
Narożniki

Narożnik do salonu – sprawdź, czego nie może mu zabraknąć

Narożnik w salonie to najbardziej strategiczny mebel w całym domu. Czasem jest centrum dowodzenia, a czasem miejscem relaksu i odpoczynku. Czasem jest strefą przyjmowania popołudniowych gości, a czasem awaryjną opcją noclegową. Dodatkowo powinien podkreślać charakter całego domu, a nawet nadawać mu ten charakter.

Wczytaj wiecej

Wczytaj więcej
Narożniki

Narożnik do salonu – skórzany czy materiałowy, który lepszy?

Zakup narożnika do salonu to niełatwa decyzja, a ogromna ilość ofert na rynku tylko utrudnia wybór. Zarówno komfort jak i estetyka odpowiadająca całemu pomieszczeniu oraz odpowiednia cena to tylko kilka z cech, które musi spełniać wymarzony mebel w salonie.

Wczytaj wiecej